AZ ÉV TÁNCA (TM) és a
DANCE FACTOR (TM) TÁNCOSOK BAJNOKSÁGA
Nemzetközi Táncművészeti Versenyek hivatalos oldala

"Tiszta tánc, tiszta verseny (TM)"

"AZ ÉV TÁNCA 2017" Tavaszi Versenyünkön 191 produkció, 32 tánciskola, 774 táncos + koreográfus vett részt.

Kiosztottunk 191 minősítést (1167 érem + 191 oklevél) és 61 díjat (szponzori díjak, különdíjak, zsűri díjai, fődíjak, legfőbb díj-trófea). Egyezés estén az adott kategóriában két díj is átadásra került, illetve ott, ahol nem született arany, vagy kiemelt arany minősítés nem osztottunk díjat. (Tehát nem minden kategóriában volt díjazás.)

Gyémánt, Arany, Ezüst, vagy Bronz minősítést minden produkció kapott.

Ez azt jelenti, hogy minden produkció legalább 50%-a értékelhető volt.

(Oklevél és minden versenyzőnek érem/produkció.)

A díjazottak listája:

MINI KORCSOPORT:

AZ ÉV TÁNCOSA 2017:

MAZSORETT:

BERECZKI LEA -KOMÁDI MAZSORETT CSOPORT - MOANA CÍMŰ PRODUKCIÓ

AZ ÉV TÁNCOSAI 2017:

MAZSORETT:

SILVER TÁNC ÉS MAZSORETT - SILVER MAZSOLA SHOW CÍMŰ PRODUKCIÓ

FEELING TÁNC ÉS MAZSORETT EGYESÜLET - PARTY CÍMŰ PRODUKCIÓ

GYEREK KORCSOPORT:

AZ ÉV TÁNCOSA 2017:

MODERN TÁNC:

NAGY FRUZSINA - PIRUETT TÁNCSTÚDIÓ - SZERENCSEHOZÓ LÓHERE CÍMŰ PRODUKCIÓ

MAZSORETT:

PACSURA DORKA - FEELING TÁNC ÉS MAZSORETT EGYESÜLET - AMERICAN SENORITA CÍMŰ PRODUKIÓ

HASTÁNC:

LAMPERT VIKTÓRIA -AMIRAH HASTÁNC ÉS MOZGÁS STÚDIÓ -I WANNA DANCE CÍMŰ PRODUKCIÓ

OPEN:

ZSUKK ANDRÁS -JAZZSTEP TSE - A KIS MATRÓZ CÍMŰ PRODUKCIÓ

AZ ÉV TÁNCOSAI 2017:

MODERN TÁNC:

VÁNDOR HANNA ÉS TÓTH LILIÁNA - POLGÁRI MAZSORETT ÉS TÁNC EGYÜTTES - CSAVARD FEL! CÍMŰ PRODUKCIÓ

MAZSORETT:

SEPRÉNYI SÁRA ÉS GYŐRFFY ÉVA - KOMÁDI MAZSORETT CSOPORT - PARAPAPA CÍMŰ PRODUKCIÓ

HASTÁNC:

SILVER-D LÁTVÁNYTÁNC EGYESÜLET AMBRÓZIA HASTÁNC CSOPORT -ÍZISZEK TÁNCA CÍMŰ PRODUKCIÓ

TÁNCTERMI TÁNCOK:

DANCE UNIVERSE TSE - SALSA KIDS CÍMŰ PRODUKCIÓ

OPEN:

SZÉCHENYI AEROBIK SZOLNOK - AERODANCE TRIÓ CÍMŰ PRODUKCIÓ

HIP-HOP:

BORA ANDREEA ÉS HADADE DIANA - FLASHLIGHT CREW (ROMÁNIA) - MINI LIONS CÍMŰ PRODUKCIÓ 

RETRÓ SZTÁR:

BOOGIE NIGHT TEAM TÁNCCSOPORT - SULI BULI CÍMŰ PRODUKCIÓ 

AZ ÉV TÁNCA 2017 (FŐDÍJAK):

MODERN TÁNC:

PIRUETT TÁNCSTÚDIÓ - ÉREZD A RITMUST! CÍMŰ PRODUKCIÓ

HIP-HOP:

FLASHLIGHT CREW (ROMÁNIA) - MINI LIONS CÍMŰ PRODUKCIÓ

MAZSORETT:

KOMÁDI MAZSORETT - PARAPAPA CÍMŰ PRODUKCIÓ

HASTÁNC:

AMIRAH HASTÁNC ÉS MOZGÁS STÚDIÓ - I WANNA DANCE CÍMŰ PRODUKCIÓ

TÁNCTERMI TÁNCOK:

DANCE UNIVERSE TSE - SALSA KIDS CÍMŰ PRODUKCIÓ

OPEN:

SZÉCHENYI AEROBIK SZOLNOK - AERODANCE TRIÓ CÍMŰ PRODUKCIÓ

RETRÓ SZTÁR:

BOOGIE NIGHT TEAM - SULI-BULI CÍMŰ PRODUKCIÓ

SZPONZORI DÍJAK:

KELLÉKES BOLT: PACSURA DORKA - FEELING MAZSOERTT ÉS TÁNC EGYESÜLET

ERIKA TÁNC BOLT: NAGY FRUZSINA - PIRUETT TÁNCSTÚDIÓ

AZ ÉV KOREOGRÁFUSA 2017:

KOVÁCS-TUKÁCS ÁGNES - FORDULAT TÁNCCSOPORT

SOÓS SÁNDORNÉ - AMBRÓZIA HASTÁNC CSOPORT

AZ ÉV SZUPERPRODUKCIÓJA 2017 (LEGFŐBB DÍJ - TRÓFEA):

SZÍNPADVILÁG TANODA - ROCK AND ROLLER CÍMŰ PRODUKCIÓ

 

JUNIOR KORCSOPORT:

AZ ÉV TÁNCOSA 2017:

MODERN TÁNC:

SZIKSZAI DORKA - FIRE DANCE TÁNCCSOPORT -SCHINDLER LISTÁJA CÍMŰ PRODUKCIÓ

HIP-HOP:

LÁSZLÓTELKI LILLA - CANDY DANCE CREW - FOREVA CÍMŰ PRODUKCIÓ

MAZSORETT:

GYIMESI ZSÓFIA - FEELING TÁNC ÉS MAZSORETT EGYESÜLET - COME ON CÍMŰ PRODUKCIÓ

MOGYORÓS ANNA - FEELING TÁNC ÉS MAZSORETT EGYESÜLET - UNDO CÍMŰ PRODUKCIÓ

HASTÁNC:

PAPP ESZTER - AMIRAH HASTÁNC ÉS MOZGÁS STÚDIÓ- TAVASZI LENDÜLET CÍMŰ PRODUKCIÓ

AZ ÉV TÁNCOSAI 2017:

MODERN TÁNC:

BRILL-DANCE DANCE GROUP (ROMÁNIA) - JACK BOB CÍMŰ PRODUKCIÓ

PIRUETT TÁNCSTÚDIÓ - GITÁRHÚROK CÍMŰ PRODUKCIÓ

HIP-HOP:

CANDY DANCE CREW - RED LIPS CÍMŰ PRODUKCIÓ

MAZSORETT:

FEELING TÁNC ÉS MAZSORETT EGYESÜLET - FACES CÍMŰ PRODUKCIÓ

TÁNCTERMI TÁNCOK:

IRINGÓ TÁNCSTÚDIÓ - LET'SGET LOUD CÍMŰ PRODUKCIÓ

DANCE UNIVERSE TSE - LADIES CÍMŰ PRODUKCIÓ

OPEN:

TÍMÁK DOROTTYA ÉS VÍGVÁRY LILLA - JAZZSTEP TSE - IRISH SISTERS CÍMŰ PRODUKCIÓ

BRILL-DANCE DANCE GROUP (ROMÁNIA) - POVERTY CÍMŰ PRODUKCIÓ

 

AZ IMPRO-SHOW KATEGÓRIA GYŐZTESE:

VISKI ANITA - ALL-ROUND FORCE DANCE CREW -A LEGKIVÁLÓBB TÁNCOS-DÍJ 2017

 

FELNŐTT KORCSOPORT:

AZ ÉV TÁNCOSA 2017:

HIP-HOP:

TÓTH BARBARA - CANDY DANCE CREW - INTERNATIONAL CÍMŰ PRODUKCIÓ

MAZSORETT:

RÁCZ RENÁTA - FEELING TÁNC ÉS MAZSORETT EGYESÜLET - MAGYAR MADÁR CÍMŰ PRODUKIÓ

HASTÁNC:

GÁL VIKTÓRIA EGYÉNI TÁNCOS - ABRYL CÍMŰ PRODUKCIÓ

TÁNCTANÁROK KATEGÓRIÁJA:

TÓTH TÍMEA - HAPPY-TIME TÁNC EGYESÜLET - A KÖNYV SZERETETE CÍMŰ PRODUKCIÓ

AZ ÉV TÁNCOSAI 2017:

MODERN TÁNC:

FIRE DANCE TÁNCCSOPORT - SAJGÓ LÉLEK CÍMŰ PRODUKCIÓ

HIP-HOP:

HUDÁKNÉ NAGY MÁRTA ÉS RÉVÉSZ ISTVÁN - ALL-ROUND FORCE - RETRO BOOGIE CÍMŰ PRODUKCIÓ

TÁNCTERMI TÁNCOK:

ROSEDANCE TÁRSASTÁNC EGYESÜLET - DANCE OF MY LIFE - CÍMŰ PRODUKCIÓ

MAZSORETT:

POLGÁRI MAZSORETT ÉS TÁNC EGYÜTTES -RÓZSASZÍN PÁRDUC CÍMŰ PRODUKCIÓ

HASTÁNC:

FLASH TÁNCSTÚDIÓ - DARIGH NUR CÍMŰ PRODUKCIÓ

OPEN:

JAZZSTEP TSE - CEITHRE CÍMŰ PRODUKCIÓ

RETRÓ SZTÁR:

FITT-DANCE TÁNCCSOPORT - RETRÓ IDŐUTAZÁS CÍMŰ PRODUKCIÓ

TÁNCTANÁROK KATEGÓRIÁJA:

ROGOJAN ANITA ÉS FETEA ROMINA - FLASHLIGHT CREW (ROMÁNIA) - ROUGH LADIES CÍMŰ PRODUKCIÓ

 

AZ ÉV TÁNCA 2017 (FŐDÍJAK):

MODERN TÁNC:

PIRUETT TÁNCSTÚDIÓ - GITÁRHÚROK CÍMŰ PRODUKCIÓ

BRILL-DANCE - JACK BOB CÍMŰ PRODUKCIÓ

HIP-HOP:

FITT-DANCE TÁNCCSOPORT- RETRÓ IDŐUTAZÁS CÍMŰ PRODUKCIÓ

MAZSORETT:

FEELING MAZSORETT ÉS TÁNC EGYESÜLET - FEKETE HATTYÚ CÍMŰ PRODUKCIÓ

HASTÁNC:

AMIRAH HASTÁNC ÉS MOZGÁS STÚDIÓ - AMAN AMAN CÍMŰ PRODUKCIÓ

TÁNCTERMI TÁNCOK:

IRINGÓ TÁNCSTÚDIÓ - BABÁK CÍMŰ PRODUKCIÓ

OPEN:

JAZZSTEP TSE - CEITHRE CÍMŰ PRODUKCIÓ

RETRÓ SZTÁR:

SILVER-D LÁTVÁNYTÁNC EGYESÜLET AMBRÓZIA HASTÁNC CSOPORT - KIRAKATI BABÁK CÍMŰ PRODUKCIÓ

TÁNCTANÁROK KATEGÓRIÁJA:

BÓCSI ATTILA - FITT-DANCE TÁNCCSOPORT - BE YOUR SELF CÍMŰ PRODUKCIÓ

SZPONZORI DÍJAK:

KOHARI FOTÓ: GÁL VIKTÓRIA EGYÉNI TÁNCOS

ERIKA TÁNC BOLT: NAGY SÁRA - PIRUETT TÁNCSTÚDIÓ

AZ ÉV KOREOGRÁFUSA 2017:

SZIKSZAI ANIKÓ - FIRE DANCE TÁNCCSOPORT

AZ ÉV SZUPERPRODUKCIÓJA 2017 (LEGFŐBB DÍJ - TRÓFEA):

DEBRECENI FREESTYLE DANCE CREW - TWIST CÍMŰ PRODUKCIÓ

A Zsűri elnök különdíját 2 táncos vehette át.

Minden díjazottnak szívből gratulálunk!


 

"A DANCE FACTOR 2016" Őszi Versenyünkön 117 produkció, 29 tánciskola, 536 táncos, 45 koreográfus vett részt.

Kiosztottunk 117 minősítést (érem+oklevél) és 59 díjat (szponzori díjak, különdíjak, zsűri díjai, fődíjak, legfőbb díj-trófea). Egyezés estén az adott kategóriában két díj is átadásra került, illetve ott, ahol nem született arany, vagy kiemelt arany minősítés nem osztottunk díjat.

A díjazottak listája:

Kiemelt Arany, Arany, Ezüst, vagy Bronz minősítést minden produkció kapott.

Ez azt jelenti, hogy minden produkció legalább 50%-a értékelhető volt.

(Oklevél és minden versenyzőnek érem/produkció.)

Bajnoki Díjak:

MINI-kategória:

Sajnos ebben a kategóriában nem tudtunk díjat adni, mivel nem született arany minősítés.

GYEREK-kategória/Modern tánc:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnoka"  lett + A Pozitív Centrum tárgynyereményét kapta

Nagy Sára - Piruett Tánc Stúdió (Könyvjelző-lány című produkció).

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" a Piruett Tánc Stúdió táncosai lettek (Játékok című produkció).

GYEREK-kategória/Hip-hop:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnoka"  lett + A Pozitív Centrum tárgynyereményét kapta

Berta Zsófia Viktória  - Candy Dance Crew (International Love című produkció).

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" a Candy Dance Crew táncosai lettek (U don't like me című produkció).

GYEREK-kategória/Mazsorett:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnoka" Sajnos ebben a kategóriában nem tudtunk díjat adni, mivel egyéniben nem született arany minősítés.

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" a Polgári Mazsorett és Táncegyüttes táncosai lettek (Honvéd Banda című produkció).

GYEREK-kategória/Tánctermi táncok:

Sajnos ebben a kategóriában nem tudtunk díjat adni, mivel nem született arany minősítés.

GYEREK-kategória/Open:

Sajnos ebben a kategóriában nem tudtunk díjat adni, mivel nem született arany minősítés.

 

JUNIOR-kategória/Modern tánc:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnoka"  lett + Az Erika Táncüzlet 5000-Ft értékű ajándékcsomagját kapta Bodea Anita Brigitta  - Sunshine Dance (The Bandit című produkció).

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" 

a Piruett Tánc Stúdió táncosai lettek (Jelzőlámpa című produkció) és

a Brill Dance Tánccsoport táncosai lettek (War című produkció) 

 

JUNIOR-kategória/Hip-hop:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnoka" Lászlótelki Lilla lett - Candy Dance Crew (Campaing című produkció).

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" 

a Candy Dance Crew táncosai lettek (Purple Lamborghini című produkció) és

az Infintity Dance Egyesület táncosai lettek (Spirit című produkció) 

JUNIOR-kategória/Mazsorett:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" 

Pécs Város Mazsorett Együttesének táncosai lettek (Honvéd Banda című produkció) 

JUNIOR-kategória/Tánctermi táncok:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" 

a Dance Universe TSE táncosai lettek (Banditas című produkció) 

JUNIOR-kategória/Hastánc:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" 

a Silver-D Egyesület Ambrózia Hastánc Csoport táncosai lettek (Nadaram produkció) 

JUNIOR-kategória/Open:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnoka" lett és a Kellékes Bolt 5000-Ft értékű ajándékutakványát kapta

Tóth Noémi - JazzStep TSE (Original Irish Dance produkció)

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" 

a JazzStep TSE táncosai lettek (Irish Bat Girls című produkció) és

a Boogie Night Team táncosai lettek (Az Ezeregy éjszaka lányai című produkció)

FELNŐTT-kategória/Modern tánc:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnoka"  lett + a Kohari Fotó Stúdió 5000-Ft értékű ajándékutalványát kapta Marginean Igana  - Sunshine Dance (Red Queen című produkció).

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" a MankArt Dance Stúdió táncosai lettek (Alkonyat című produkció)

FELNŐTT-kategória/Hip-hop:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnoka"  lett:

Viski Anita - All-Round Force Dance Crew (Az Ördög lánya című produkció)

Kálmán Dóra - egyéni táncos (Szabadon című produkció)

Tóth Barbara - Candy Dance Crew (O.G. című produkció)

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" az IndepenDance Sport Klub és Táncegyesület táncosai lettek (Best Friends című produkció)

FELNŐTT-kategória/Mazsorett:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnoka"  lett Jakab Kitty - Pécs Város Mazsorett Együttese (Fuego című produkció)

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" Pécs Város Mazsorett Együttesének táncosai lettek (In The Navy című produkció)

FELNŐTT-kategória/Hastánc:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnoka"  lett:

Soós Tímea - Silver-D Egyesület Ambrózia Hastánc Csoport (I Wanna Dance című produkció)

Sepsi Klaudia - Smaragdok (Dobszóló című produkció)

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" a Joy Orient Debreceni Hastánc Csapat táncosai lettek (Bloody Marrys című produkció)

FELNŐTT-kategória/Tánctermi táncok:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" 

a Rose Dance Társastánc Egyesület táncosai lettek (Mambo Acciones című produkció)

a Fire Dance Tánccsoport táncosai lettek (Veszélyes Tangó című produkció)

a Happy Time Táncegyesület táncosai lettek (Happy Ladies című produkció)

FELNŐTT-kategória/Open:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnoka"  lett Tóth Beatrix - Délibáb AMI (Feeling című produkció)

A "Dance Factor 2016 Táncbajnokai" az Extreme Dance Team táncosai lettek (Gasolina című produkció)

IMPRO SHOW-kategória(TM):

"A Dance Factor 2016 Legkiválóbb GYEREK Táncosa"-díjat + a Pozitív Centrum ajándékát 

Lengyel Vivien (Infinity Dance Egyesület) vehette át.

"A Dance Factor 2016 Legkiválóbb JUNIOR Táncosa"-díjat + a Pozitív Centrum ajándékát 

Lászlótelki Lilla (Candy Dance Crew) vehette át.

"A Dance Factor 2016 Legkiválóbb FELNŐTT Táncosa"-díjat + a Pozitív Centrum ajándékát 

Nagy Anita (IndepenDance Sport Klub) vehette át.

"A Dance Factor 2016 Táncbajnoka-díj"/a Zsűri elnökének kiemelt különdíjai:

A "Dance Factor 2016 Táncbajnoka"  Szikszai Dorka lett - Fire Dance Tánccsoport, illetve

a zsűri elnökének tárgynyereményét Berta Zsófia (Candy Dance Crew) vehette át.

 

KÜLÖNDÍJAK:

(Ezeket a díjakat a 117 produkcióból csak egy-egy produkció táncosai vehették át, legyetek rá büszkék!)

"A legszellemesebb jelmez 2016"-díjat a Sunshine Dance kapta a Sceleton Dance című produkciójáért.

"A legvidámabb tánc 2016"-díjat a Délibáb AMI kapta a Happy című produkciójáért.

"A legdrámaibb tánc 2016"-díjat a DanceReform Táncstúdió kapta a Lelkem tükrei című produkciójáért.

TÁNCKATEGÓRIA FŐDÍJAK:

(Ezeket a díjakat az adott Tánckategóriában csak egy-egy produkció táncosai vehették át, legyetek rá büszkék!)

A Modern Tánc tánckategória győztese: Candy Dance Crew 

A Hip-Hop tánckategória győztese: Debreceni Freestyle Dance Crew 

A Hastánc tánckategória győztese: Joy Orient Debreceni Hastánc Csapat 

A Mazsorett tánckategória győztese: Pécs Város Mazsorett Együttese 

A Tánctermi táncok tánckategória győztese: D-Dance Company

Az Open tánckategória győztese: DanceReform Táncstúdió 

 

"AZ ÉV TÁNCISKOLÁJA 2016"(TM):

A 2016. év 5 CSILLAGOS MINŐSÍTÉSÉT, azaz "Az Év Tánciskolája 2016" -díjat az alábbi tánciskolák vehették át:

Candy Dance Crew

JazzStep TSE

Fire Dance Tánccsoport

Supreme-díj: "A Legjobb Produkció-díja 2016" (Trófea):

A verseny legszellemesebb, azaz a Legjobb Produkciójának díját 2016-ban

a Fitt-Dance Tánccsoport - felnőtt korcsoportos táncosai vehették át a Rémálom című produkciójukban nyújtott kiváló tánctudásukért, színpadi játékukért és a fantasztikus jelmezekért, sminkért és koreográfiáért.

Minden versenyzőnek és minden díjazottnak gratulálunk!


 

 "AZ ÉV TÁNCA 2016" Versenyünkön 144 produkció, 30 tánciskola, 620 táncos, 40 koreográfus vett részt.

Kiosztottunk 144 minősítést (érem+oklevél) és több mint 80 díjat (szponzori díjak, különdíjak, közönségdíj, fődíjak, legfőbb díj-trófea). Egyezés estén az adott kategóriában két díj is átadásra került, illetve ott, ahol nem született arany, vagy gyémánt minősítés nem osztottunk díjat.

A díjazottak listája:

Arany vagy Ezüst minősítést minden produkció kapott, Bronz minősítések a produkciók magas színvonala miatt nem voltak. 

Gyémánt minősítést(TM) (kiemelt Arany) viszont csak néhány produkció kapott:

A Gyerek korcsoportban:

Játékos formák - Csoport - Piruett Tánc Stúdió

Euphoria - Duó - Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület

A Junior korcsoportban:

Samsara - Szikszai Dorka (szóló) - Fire Dance Amatőr Tánccsoport

Bolygók együttállása - Csoport - Piruett Tánc Stúdió

Famous - Formáció - Infinity Dance Egyesület

Shake Senora - Mogyorós Anna (szóló) - Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület

A Felnőtt korcsoportban:

Infinity - Formáció - Infinity Dance Egyesület

A Tánctanárok kategóriájában:

Hybrid - Duó - Tóth Tímea és Mészáros Gergő (egyéni versenyzők)

Díjak (Fődíjak és különdíjak):

MINI-kategória:

Sajnos a Mini kategóriában idén nem tudtunk díjat osztani, mivel Arany minősítésű produkció ebben a korcsoportban nem volt.

GYEREK-kategória/Modern tánc:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat a Szélmalomlány (Nagy Fruzsina - Piruett Tánc Stúdió) kapta.

+ az egyik Szponzori Különdíjat (Erika Táncüzlet 2000-Ft-os ajándékutalványa).

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a Piroska és a Farkas (Bocskai I. Ált. Isk. és AMI), valamint az Emergency (Street Sance School Egyesület) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat a Játékos formák (Piruett Tánc Stúdió) kapta.

GYEREK-kategória/Hip-hop:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat a High Energy (Farkas Blanka - Street Sance School Egyesület) kapta.

"Az Év Táncosai 2016"-díjat az U don't like me (Candy Dance Crew) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat a Trigger (Berta Zsófia - Candy Dance Crew) kapta.

GYEREK-kategória/Mazsorett:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat a Flowin (Horváth Ilona-Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület) kapta.

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a Szamosmenti induló (Kisújszállási Mazsorett Csoport), valamit az Euphoria (Feeling Tánc-és Mazsorett Egyesület) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat a Bond angyalai (Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület) kapta.

GYEREK-kategória/Hastánc:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat a The Chosen one és az Aphrodite Rising koreográfiákért (Papp Eszter-Amirah Hastánc és Mozgás Stúdió) kapta.

+ az egyik Szponzori Különdíjat (Kohari Fotó 5000-Ft-os ajándékutalványa).

GYEREK-kategória/Open Show-Egyéb:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat a Lucky Girl (Tímák Dorottya-JazzStep TSE) kapta.

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a Rúd duó (Harmony Style DC) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat az Aerodance (UM Aerobic és Fitnesz Klub) kapta.

JUNIOR-kategória/Modern tánc:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat a Samsara (Szikszai Dorka - Fire Dance Tánccsoport) kapta.

+ az egyik Szponzori Különdíjat (Erika Táncüzlet 2000-Ft-os ajándékutalványa).

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a Bolygók együttállása (Piruett Tánc Stúdió) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat a Victory (Flash Táncstúdió), valamint a Világsztárok élete (MankArt Dance Stúdió) kapta.

JUNIOR-kategória/Hip-hop:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat az I like the life (Szász Maja Boglárka - Street Sance School Egyesület), valamint a Candy (Földesi Vanda - Candy Dance Crew) kapta.

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a Famous (Infinity Dance Egyesület), valamint a Tánckavalkád (Dance Beat Stúdió) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat a Spirit (Infinity Dance Egyesület), valamint a Valóság vagy képzelet (Debreceni Freestyle Dance Club) kapta.

JUNIOR-kategória/Mazsorett:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat a Shake Senora (Mogyorós Anna - Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület) kapta.

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a Szalagok (Ady Endre Műv. Mazsorett Csop.), valamint a Love (Sárospataki Plasztik SE) kapta. 

"Az Év Tánca 2016"-díjat a Monti Csárdás (Mezőtúri Mazsorett Csoport), valamint a Don Omar  (Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület) kapta. 

JUNIOR-kategória/Tánctermi táncok:

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a Tangovolution (Dance Universe TSE) kapta.

JUNIOR-kategória/Open Show-Egyéb:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat az Original Irish Dance (Tóth Noémi-JazzStep TSE) kapta.

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a Smaragd sziget (JazzStep TSE) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat a St. Patrick's Day (JazzStep TSE) kapta.

FELNŐTT-kategória/Modern tánc:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat a Pioneer (Korom Réka - Fire Dance Tánccsoport) kapta.

+ az egyik Szponzori Különdíjat (Erika Táncüzlet 2000-Ft-os ajándékutalványa).

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a Jetta and Edit (Flash Táncstúdió) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat a Friendship (Kreatív Táncstúdió) kapta.

FELNŐTT-kategória/Hip-hop:

"Az Év Táncosai 2016"-díjat az Infinity (Infinity Dance Egyesület) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat az Alteration (Fitt-dance Tánccsoport) kapta.

FELNŐTT-kategória/Mazsorett:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat a Latin (Rácz Renáta - Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület) kapta.

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a Star Wars (Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat a Mosolyok a víz tükrén (Extreme Dance Team) kapta.

FELNŐTT-kategória/Hastánc:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat a Drip (Balogh Andrea - egyéni versenyző) kapta.

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a Belly Samba és az Angel Spirit koreográfiákért (Joy Orient) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat Az oázis varázsa (Amirah Hastánc és Mozgás Stúdió) kapta.

FELNŐTT-kategória/Open Show-Egyéb:

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a G-Style (JazzStep TSE) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat a Hybrid (Tóth Tímea és Mészáros Gergő-egyéni versenyzők) kapta.

TÁNCTANÁROK-kategóriája:

"Az Év Táncosa 2016"-díjat a Pony (Földesi Szandra - Candy Dance Crew) kapta.

+ Szponzori különdíjat (a SANSHA BUDAPEST 10.000-Ft-os ajándékutalványát).

"Az Év Táncosai 2016"-díjat a Geishák világa (MankArt Dance Stúdió) kapta.

"Az Év Tánca 2016"-díjat a Dirty touch in evil (Debreceni Freestyle Dance Club) kapta. 

IMPRO SHOW-kategória(TM):

"Az Év LEGJOBB GYEREK Táncosa 2016"-díjat Berta Zsófia (Candy Dance Crew) vehette át.

+ Szponzori különdíjat (a Kellékes Bolt 5.000-Ft-os ajándékutalványát).

"Az Év LEGJOBB JUNIOR Táncosa 2016"-díjat Varga Bence (Infinity Dance Egyesület) vehette át.

+ Szponzori különdíjat (a Sansha Budapest 5.000-Ft-os ajándékutalványát).

"Az Év LEGJOBB FELNŐTT Táncosa 2016"-díjat Bócsi Attila (Fitt-Dance Tánccsoport) vehette át.

+ Szponzori különdíjat (a Sansha Budapest 5.000-Ft-os ajándékutalványát).

"Az Év Táncosa-díj"/a Zsűri elnökének kiemelt különdíja:

"Az Év Táncosa Különdíjat" 2016-ban a 620 versenyző közül Vágó Csaba (Fire Dance Tánccsoport) vehette át.

"Az Év Koreográfiája-díj"/Modern tánc:

"Az Év Koreográfiája"-díjat Modern tánc kategóriában az Uptown Funk (Fire Dance Tánccsoport), valamint a Tetőcserepek (Piruett Tánc Stúdió) kapta.

"Az Év Koreográfiája-díj"/Hip-hop:

"Az Év Koreográfiája"-díjat Hip-hop kategóriában a Spirit (Infinity Dance Egyesület) kapta.

"Az Év Koreográfiája-díj"/Mazsorett:

"Az Év Koreográfiája"-díjat Mazsorett kategóriában a Bond angyalai (Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület) kapta.

"Az Év Koreográfiája-díj"/Tánctermi táncok:

"Az Év Koreográfiája"-díjat Tánctermi táncok kategóriában a Keringő (Ady Endre Műv. Mazsorett Csoportja) kapta. (Az egyik zsűritag különdíjaként került átadásra.)

"Az Év Koreográfiája-díj"/Hastánc:

"Az Év Koreográfiája"-díjat Hastánc kategóriában az Angel Spirit (Joy Orient) kapta.

"Az Év Koreográfiája-díj"/Open Show-Egyéb:

"Az Év Koreográfiája"-díjat Open Show Egyéb kategóriában a G-Style (JazzStep TSE) kapta.

"Az Év Koreográfusa"-díj:

"Az Év Koreográfusa"-díjat 2016-ban 40 koreográfus közül

Simonyi Kitty (Piruett Táncstúdió és Bocskai istván Ált. Iskola és AMI) vehette át

+ Szponzori a különdíjakat (a SHANSHA Budapest 10.000-Ft-os ajándékutalványát és a Barabás Étterem 5.000-Ft-os ajándékutalványát) 

"Az Év Közönségdíja":

"Az Év Közönségdíját" 2016-ban a 144 produkció közül a Skyfall (Fire Dance Tánccsoport) vehette át.

Supreme-díj: "Az Év Szuper Produkciója-díj 2016":

"Az Év Szuper Produkciója" /"Tánc a Világ körül"/-díjat, az az a Trófeát, a legfőbb díjat a 144 produkció és az idei témába benevezett 50 produkció közül

a Világkörüli út című produkciójáért a Fitt-Dance Tánccsoport vehette át.

Minden versenyzőnek és minden díjazottnak gratulálunk!


 

  

A díjazottak listája:

Arany, Ezüst, vagy Bronz minősítést minden produkció kapott.

(Oklevél és minden versenyzőnek érem/produkció.)

Bajnoki Fődíjak:

MINI-kategória:

A "Dance Factor 2015 Táncbajnoka" Pacsura Dorka lett (Feeling Tánc-és Mazsorett Egyesület - Wicked című produkció).

A "Dance Factor 2015 Táncbajnokai" a Veres Péter Művelődési Központ csoportjának táncosai lettek (Jégvarázs című produkció).

GYEREK-kategória/Modern tánc:

A "Dance Factor 2015 Táncbajnokai" a Piruett Táncstúdió táncosai lettek (Jelzőlámpa című produkció).

GYEREK-kategória/Hip-hop:

A "Dance Factor 2015 Táncbajnoka" Berta Zsófia lett (Candy Dance Crew - Black Swan című produkció).

A "Dance Factor 2015 Táncbajnokai" az Infinity Dance Egyesület - Famous táncosai lettek (The Game című produkció).

GYEREK-kategória/Open:

A "Dance Factor 2015 Táncbajnoka" Magyar Lina lett (Silver-D Látványtánc Egyesület - Ízisz lány című produkció).

A "Dance Factor 2015 Táncbajnokai" címet a következő táncosok érdemelték ki:

Open/Hastánc: Amirah Hastánc és Mozgás Stúdió (Legyező fátylak bűvöletében)

Open/Mazsorett: Feeling Tánc-és Mazsorett Egyesület (Fireball) és a

                       Valcer Táncstúdió (Violetta)

Open/Tánctermi táncok: Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola csoportja (Palotás)

JUNIOR-kategória/Modern tánc:

A "Dance Factor 2015 Táncbajnoka" Szikszai Dóra lett (Fire Dance Tánccsoport- Fájdalom című produkció).

A "Dance Factor 2015 Táncbajnokai" a Piruett Táncstúdió táncosai lettek (Szerencsesütik című produkció).

JUNIOR-kategória/Hip-hop:

A "Dance Factor 2015 Táncbajnoka" Tóth Barbara lett (Candy Dance Crew - Doktor Pepper című produkció).

A "Dance Factor 2015 Táncbajnokai" a Candy Dance Crew táncosai lettek (Candy Army című produkció).

JUNIOR-kategória/Open:

A "Dance Factor 2015 Táncbajnoka" címet a következő egyéni (szóló) táncosok érdemelték ki:

Open/Hastánc: Kurucz Nikol - Silver-D Látványtánc Egyesület (Lány fátyollal)

Open/Mazsorett: Mogyorós Anna - Feeling Tánc-és Mazsorett Egyesület (Senorita) és 

                       Gáspár Tekla - Valcer Táncstúdió (Rolling)

Open/Egyéb: Tóth Noémi - JazzStep TSE (Az erdő tánca)

A "Dance Factor 2015 Táncbajnokai" címet a következő táncosok érdemelték ki:

Open/Hastánc: Amirah Hastánc és Mozgás Stúdió (Legyezők varázsában)

Open/Mazsorett: Feeling Tánc-és Mazsorett Egyesület (Cuba) és a

                       Komádi Mazsorett Csoport (Movie)

Open/Tánctermi táncok: ANK Művészeti Iskola Pécs (In the mood) és a

                                 Dance Universe TSE (Varázskeringő) 

FELNŐTT-kategória/Modern tánc:

A "Dance Factor 2015 Táncbajnoka" Kustán Ramóna lett (egyéni táncos - Éltető érzés című produkció).

A "Dance Factor 2015 Táncbajnokai" 

a Fire Dance Tánccsoport táncosai (Fény című produkció) és a 

Kreatív Táncstúdió táncosai lettek (Szenvedély című produkció)

FELNŐTT-kategória/Hip-hop:

A "Dance Factor 2015 Táncbajnoka" Kustán Ramóna lett (egyéni táncos - Az erő című produkció).

A "Dance Factor 2015 Táncbajnokai" a Fitt-Dance Tánccsoport táncosai lettek 

                                                 (Mozdulj és lépj! című produkció) 

                                                 és a Debreceni Freestyle Dance Club táncosai lettek 

                                                 (Destruction című produkció)

FELNŐTT-kategória/Open:

A "Dance Factor 2015 Táncbajnoka" címet a következő egyéni (szóló) táncosok érdemelték ki:

Open/Hastánc: Bozóki Andrea - egyéni táncos (Dob-ban a szív)

                     Sütő Mónika - DanceReform Táncstúdió (Percussion Magic)

                     Gál Viktória - egyéni táncos (Circus Gipsy Dance)

Open/Tánctermi táncok: Bajusz Boglárka - Valcer Táncstúdió (Shape of)

A "Dance Factor 2015 Táncbajnokai" címet a következő táncosok érdemelték ki:

Open/Hastánc: Silver-D Látványtánc Egyesület (Táncoló fátylak)

Open/Mazsorett: Valcer Táncstúdió (Jackson-mix) és a

                       Polgári Ady Endre Műv. Kp. Mazsorett csoportja (Conga)

Open/Tánctermi táncok: Tango Argentino (Tango la amour) 

Open/Egyéb: Kreatív Táncstúdió (Stewardessek)

KÜLÖNDÍJAK:

(Ezeket a díjakat a 109 produkcióból csak egy-egy produkció táncosai vehették át, legyetek rá büszkék!)

"A legvarázslatosabb jelmez 2015"-díjat az ANK Művészeti Iskola Pécs kapta a Hallelujah című produkciójáért.

"A legvarázslatosabb táncos 2015"-díjat Dankó Dorka- JazzStep TSE kapta az Ír tündérmese című produkciójáért.

"A legvarázslatosabb táncosok 2015"-díjat a MankArt Dance Stúdió táncosai kapták a Gyémántok című produkciójukért.

"A legvidámabb tánc 2015"-díjat a Fitt-Dance Tánccsoport kapta a Mozdulj és lépj! című produkciójáért.

"A legdrámaibb tánc 2015"-díjat a Fire Dance Táncsoport kapta a Vigyél a templomba című produkciójáért.

A "Dance Factor 2015 Táncbajnoka" Zsűri elnökének díját Szelecki Kira és Földesi Vanda érdemelte ki.

SZPONZORI DÍJAK:

A REVOLTADE KFT-SANSHA BUDAPEST 2x15.000-Ft-os vásárlási utalványát Kálmán Dóra (Debreceni Freestyle Dance Ckub) és Kustán Ramóna egyéni táncos kapta.

A KOHARI FOTÓSTÚDIÓ 5.000-Ft-os fotócsomagját Tóth Lina (Candy Dance Crew) kapta.

A KELLÉKES BOLT 5.000-Ft-os ajándékcsomagját Mogyorós Anna (Feeling Tánc-és Mazsorett Egyesület) kapta.

A POZITÍV CENTRUM OKTATÓ KÖZPONT 158.000-Ft értékű szakmai fődíját Gál Viktória egyéni táncos kapta.

Ezen kívűl az Oktató Központ még néhány koreográfust szakmai díjban részesített.

Supreme-díj: "A Legjobb Produkció-díja 2015" (Trófea):

A verseny legvarázslatosabb, azaz a Legjobb Produkciójának díját 2015-ben

az Infinity Dance Egyesület- Famous gyerek korcsoportos táncosai vehették át a The Game című produkciójukban nyújtott kiváló tánctudásukért, színpadi játékukért és a fantasztikus koreográfiáért.

Minden versenyzőnek és minden díjazottnak gratulálunk!


 

"Az Év Tánca 2015" Országos Minősítő és Díjkiosztó Táncművészeti Verseny

2015. május 9.

 "AZ ÉV TÁNCA 2015" Versenyünkön 115 produkció, 29 tánciskola, 515 táncos, 33 koreográfus vett részt.

Kiosztottunk 115 minősítést (érem+oklevél) és több mint 40 díjat (különdíj, közönségdíj, fődíj, legfőbb díj-trófea).

A díjazottak listája:

Arany, Ezüst, vagy Bronz minősítést minden produkció kapott.

Díjak (Fődíjak és különdíjak):

MINI-kategória/Open:

"Az Év Tánca 2015"-díjat a Táncoló talpak (Feeling Tánc-és Mazsorett Egyesület) kapta.

GYEREK-kategória/Modern tánc:

"Az Év Táncosai 2015"-díjat az Evőeszközök (Piruett Táncstúdió) kapta.

"Az Év Tánca 2015"-díjat a Parázsélet (Ritmus Mozgásművészeti Stúdió) kapta.

GYEREK-kategória/Hip-hop:

"Az Év Táncosa 2015"-díjat az I am not a Barbie (Tóth Lina/Candy Dance Crew) kapta.

"Az Év Táncosa 2015"-díjat (zsűrielnök különdíja) a Black Swan (Berta Zsófia/Candy Dance Crew) kapta.

"Az Év Táncosai 2015"-díjat a Candy (Candy Dance Crew) kapta.

"Az Év Tánca 2015"-díjat a DBC-Kids Hip-hop (Dance Beat Company Táncstúdió) kapta.

GYEREK-kategória/Open:

A Kohari-Fotóstúdió különdíját a Makahula Dance (Katona Jázmin/Extreme Dance Team) kapta.

"Az Év Táncosa 2015"-díjat a Shake (Horváth Ilona/Feeling Tánc-és Mazsorett Egyesület) kapta.

"Az Év Táncosai 2015"-díjat a Fátyoltánc (Silver-D Látványytánc Egyesület) kapta.

"Az Év Tánca 2015"-díjat a Kán-Kán (Feeling Tánc-és Mazsorett Egyesület) kapta.

JUNIOR-kategória/Modern tánc:

"Az Év Táncosa 2015"-díjat a 2015 Red (Nagy Zsanett/Piruett Táncegyesület) kapta.

"Az Év Táncosai 2015"-díjat a Your Song (Flash Táncstúdió) kapta.

"Az Év Tánca 2015"-díjat a Szerencsesütik (Piruett Táncstúdió) kapta.

JUNIOR-kategória/Hip-hop:

"Az Év Táncosa 2015"-díjat a Bajni (Nagy Roland/Etude Táncstúdió) kapta.

"Az Év Táncosa 2015"-díjat (zsűrielnök különdíja) a Madhouse (Lehel Máté/Etude Táncstúdió) kapta.

"Az Év Táncosai 2015"-díjat a Bajni (Etude Táncstúdió) kapta.

"Az Év Tánca 2015"-díjat a Blero Nation (Blero System Hip-hop Tánciskola) kapta.

JUNIOR-kategória/Open:

"Az Év Táncosa 2015"-díjat a Mátrix (Rácz Renáta/Feeling Tánc-és Mazsorett Egyesület) kapta.

"Az Év Táncosai 2015"-díjat a Rocky (Ride Show Dance Tánciskola) kapta. (pontegyezés)

"Az Év Táncosai 2015"-díjat a Hyperion Dolls (J.C.D.W. Tánccsoport) kapta. (pontegyezés)

"Az Év Tánca 2015"-díjat az I am an Albatroz (Nyíracsádi Mazsorett Csoport) kapta. (pontegyezés)

"Az Év Tánca 2015"-díjat az Afro Cirkusz (Plasztik Sportegyesület) kapta. (pontegyezés)

FELNŐTT-kategória/Modern tánc:

"Az Év Táncosai 2015"-díjat a Szinkronban (Piruett Táncstúdió) kapta. 

"Az Év Tánca 2015"-díjat a Havasi Voice (Fire Dance) kapta. 

FELNŐTT-kategória/Hip-hop:

"Az Év Táncosa 2015"-díjat a DBC-Hip-hop Mix (Homoki Réka/Dance Beat Company Táncstúdió) kapta.

"Az Év Táncosai 2015"-díjat a Shut it down (Etude Táncstúdió) kapta. 

"Az Év Táncosai 2015"-díjat az Infinity (Infinity) kapta. 

FELNŐTT-kategória/Open:

"Az Év Táncosa 2015"-díjat a Pliocéneo (Gál Viktória) kapta.

"Az Év Táncosai 2015"-díjat a Bellydance fantasy (Ízisz Mozgás- és Táncstúdió) kapta.

"Az Év Tánca 2015"-díjat az American captain (Broadway Dance Sportegyesület) kapta. (pontegyezés)

"Az Év Tánca 2015"-díjat a Kelet tánca (Silver-D Látványtánc Egyesület) kapta. (pontegyezés)

TÁNCTANÁROK-kategóriája:

"Az Év Táncosa 2015"-díjat + a SANSHA Különdíját az A sör, a bor, a pálinka

(Horváth Tamás/Hip-hop Break Team Egyesület) kapta.

"Az Év Táncosai 2015"-díjat A jövő ellen (Sárospataki AMI) kapta.

"Az Év Tánca 2015"-díjat a Chandelier (Mankart Dance Stúdió) kapta. 

"Az Év Koreográfiája-díj"/Modern tánc:

"Az Év Koreográfiája"-díjat Modern tánc kategóriában a Your Song (Flash Táncstúdió) és az Elastic heart (Candy Dance Crew) kapta. (pontegyezés)

"Az Év Koreográfiája-díj"/Hip-hop:

"Az Év Koreográfiája"-díjat Hip-hop kategóriában a Bajni (Etude Táncstúdió) és a Blero nation (Blero System) kapta. (pontegyezés)

"Az Év Koreográfiája-díj"/Open:

"Az Év Koreográfiája"-díjat Open kategóriában a Honfoglalás (Extreme Dance Team) kapta.

"Az Év Koreográfusa"-díj:

"Az Év Koreográfusa"-díjat és a SHANSHA különdíját Takács-Pántya Barbara és Verdes Lilla (Feeling Tánc-és Mazsorett Egyesület) kapta.

"Az Év Közönségdíja":

"Az Év Közönségdíját" 2015-ben az Infinity (Infinity Dance Egyesület) vehette át.

Supreme-díj: "Az Év Szuper Produkciója-díj":

"Az Év Szuper Produkciója" /Időutazás/-díjat, az az a Trófeát a Kán-Kán (Feeling Tánc-és Mazsorett Egyesület) kapta.

Minden versenyzőnek és minden díjazottnak gratulálunk!


 


DANCE FACTOR 2014 TÁNCOSOK BAJNOKSÁGA

2014. november 9.

Őszi táncversenyünkön Arany, Ezüst és Bronz minősítések, Különdíjak és "LEG"-díjak kerültek átadásra.

A VERSENY SUPREME (Legfőbb) DÍJÁT AZ ALÁBBI TÁNCOSOK, TÁNCISKOLÁK NYERTÉK:

GYEREK KATEGÓRIÁBAN "AZ ÉV TÁNCBAJNOKAI-DÍJAT":

A Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület (Debrecen) kapta.

 

JUNIOR KATEGÓRIÁBAN "AZ ÉV TÁNCBAJNOKAI-DÍJAT":

 

A Lesz Dance Tánc-és Sport Egyesület (Debrecen) kapta.

FELNŐTT EGYÉNI KATEGÓRIÁBAN "AZ ÉV TÁNCBAJNOKA-DÍJAT":

Pataki Péter (Eastsiders Egyesület) (Debrecen) 

és

Gál Viktória (Budapest) kapta.

FELNŐTT KATEGÓRIÁBAN "AZ ÉV TÁNCBAJNOKAI-DÍJAT":

A Free Feelings Táncklub (Szolnok) kapta.

Gratulálunk!

 


 

„Az ÉV TÁNCA 2014.”

Országos Minősítő és Díjátadó Táncművészeti Verseny


2014. május 10. Összefoglaló/Díjazottak

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Díjazottak:

"Az Év Tánca 2014."-Díjat

az alábbi koreográfiák, táncosok, tánciskolák kapták:

Black or White - PS Gárdonyi (Gyerek-Modern tánc-Duó kategóriában)

Baj van a részeg tengerésszel - PS Gárdonyi (Gyerek-Modern tánc-Csoport kategóriában)

Variációk- Wesley-Da-Capo (Gyerek-Modern tánc-Formáció kategóriában)

Törpilla - Vásárhelyi DSE (Gyerek-Open- Egyéni kategóriában)

Freaky Pirates - Harmony Dance Style (Gyerek-Open- Csoport kategóriában)

Hajrá csajok - Vásárhelyi DSE (Gyerek-Open-Formáció kategóriában)

Egy rabnő álma - PS Gárdonyi (Junior-Modern tánc-Egyéni kategóriában)

Neveletlen hercegnők - PS Gárdonyi (Junior-Modern tánc-Duó kategóriában)

Amikor minden összedől - Flash Táncstúdió (Junior-Modern tánc-Csoport kategóriában)

Hip-hop koreográfia - Free Feelings (Junior-Hip-hop-Egyéni kategóriában)

Take it easy - Harmónia KSE (Junior-Hip-hop-Egyéni kategóriában)

Sherlock Holmes - A+A Mozgásközpont (Junior-Open-Egyéni kategóriában)

Hé Doktorbá - Extreme Dance (Junior-Open-Duó kategóriában)

Karib-tenger kalózai - Rock and Magic (Junior-Open-Csoport kategóriában)

Zoo - Harmony Dance Style (Junior-Open-Csoport kategóriában)

Strongers - Kövy Sándor AMI (Junior-Open- Formáció kategóriában)

Rabszolgafelkelés - Violin AMI (Felnőtt-Modern tánc-Csoport kategóriában)

Stylers Reloaded - Harmónia KSE ( Felnőtt-Hip-hop-Csoport kategóriában)

New age - Free Feelings (Felnőtt- Hip-hop-Formáció kategóriában)

Egyiptomi ritmusok - Estella Hastánc Stúdió (Felnőtt-Open-Egyéni kategóriában)

Sima bűnözők - Extreme Dance (Felnőtt-Open-Duó kategóriában)

Hold fátyoltánc - Ozirisz Hastánc Stúdió (Felnőtt-Open-Csoport kategóriában)

 

"Az Év Táncosa 2014."-Díjat

az alábbi koreográfiák, táncosok, tánciskolák kapták:

Gyerek-Egyéni kategóriában:

Szabó Jázmin Judit (Jázmin kalinkája) - Extreme Dance

Lovász Evelin (Törpilla) - Vásárhelyi DSE

Junior-Egyéni kategóriában:

Ádám Gréta Cintia (A koldusleány szerencséje) - PS Gárdonyi

Felnőtt-Egyéni kategóriában:

Tóth Roberta (Oriental dream)

 

"Az Év Táncosai 2014."-Díjat

az alábbi koreográfiák, táncosok, tánciskolák kapták:

Gyerek-Duó kategóriában:

Black or white - PS Gárdonyi

Gyerek-Csoport kategóriában:

Country - Kövy Sándor AMI

Gyerek-Formáció kategóriában:

Variációk-Wesley-Da-Capo

Junior-Duó kategóriában:

Hé Doktorbá- Extreme Dance

Junior-Csoport kategóriában:

Karib-tenger kalózai - Rock and Magic

Junior-Formáció kategóriában:

Latin-Mix - PS Gárdonyi

Felnőtt-Duó kategóriában:

Sima bűnözők-Extreme Dance

Felnőtt-Csoport kategóriában:

Work-Harmony Dance Style

Felnőtt-Formáció kategóriában:

Get like me - Free Feelings

 

"Az Év Koreográfiája 2014."-Díjat

az alábbi koreográfiák, táncosok, tánciskolák kapták:

Modern tánc kategóriában:

Élet a dzsungelben - PS Gárdonyi

Hip-hop kategóriában:

Get like me - Free Feelings

Stylers Reloaded - Harmónia KSE

Open kategóriában:

Zoo - Harmony Dance Style

 

"Az Év Koreográfusa 2014."-Díjat

Nyáry Andrea a Harmony Dance Style vezetője és koreográfusa kapta

 

Az Év Tánca 2014. Versenyen továbbá Arany, Ezüst és Bronz minősítések

és Különdíjak is átadásra kerültek.

A különdíjakat a Pozitív Centrum T.E. és az Estella Hastánc Stúdió ajánlotta fel.


Gratulálunk!

 

 

 

Hírek

  • AZ ÉV TÁNCA (TM) 2017

    2017. ÁPRILIS 22.

    A jelentkezéseket az elért maximális produkciószám miatt, a jelentkezési határidő előtt 3 héttel LEZÁRTUK!

    NEVEZÉSI HATÁRIDŐ (A NEVEZÉSI DÍJAK BEÉRKEZÉSÉNEK HATÁRIDEJE):

    2017. ÁPRILIS 10.

  • Őszi Versenyünk Időpontja

    Kedves Versenyzőink!

    Őszi versenyünk 2016. november 5-én, Szombaton kerül megrendezésre.

    A JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: OKTÓBER 20.

    (A JELENTKEZÉSI LAPOKAT OKTÓBER 20-IG BE KELL KÜLDENI!)

    A NEVEZÉSI DÍJAKAT ÉS A ZENÉKET PEDIG OKTÓBER 25-IG FOGADJUK!

     

  • A JELENTKEZÉSEKET LEZÁRTUK!
    2016-04-13 19:52:01

    KEDVES TÁNCPEDAGÓGUSOK ÉS VERSENYZŐK!
    EZÚTON ÉRTESÍTÜNK BENNETEKET, HOGY A JELENTKEZÉSEK ELÉRTÉK A MAXIMÁLIS LÉTSZÁMOT, ÍGY A MAI NAPON A JELENTKEZÉSEKET LEZÁRTUK!
    Azokat a produkciókat, amelyeket előre jeleztetek nekünk (e-mail-en, telefonon, stb - ez még 4 tánciskola), de a jelentkezési lapot ezidáig nem küldtétek el, MÉG ELFOGADJUK, legkésőbb április 20-ig történő beérkezéssel!
    Végleges produkciószámot a nevezési díjak beérkezését követően tudunk majd közölni (április 25). Illetve azokat, akik még szerettek volna jelentkezni, várólistára tudjuk helyezni és április 25. után tudjuk megírni, hogy az esetleg mégsem nevező versenyzők helyére be tudjuk-e őket tenni.
    KÖSZÖNJÜK A BIZALMAT, A SOK-SOK PRODUKCIÓT ÉS KÖSZÖNJÜK HOGY NAGYON SOKAN ÚJRA RÉSZT VESZTEK VERSENYÜNKÖN!

  • Az Év Tánca 2016

    IDŐPONT: 2016. MÁJUS 7. SZOMBAT

    DEBRECEN

     

  • DANCE FACTOR 2015 - Őszi Verseny

    Őszi Versenyünk Időpontja:

    2015. November 7.

    Debrecen

    TÁMOGATÓNK:

     

  • AZ ÉV TÁNCA 2015

  • TÁMOGATÓINK:

     

     

     

     

     

     

Weblap készítés ingyen